aokavalas.gr

Page 1 of 2

by Sotiris-Kavala

Αγώνες κυπέλλου ΕΠΣΚ Κατά τη χθεσινή ημέρα έγιναν αγώνες κυπέλλου της ΕΠΣΚ και σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Άρης Ζυγού – Μακεδονικός Αμισιανών 4-1 Νέστος – Βύρων 5-3 Αετός Ορφανού – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-2 Αντιφίλιπποι – Λιμενάρια 1-2 Πρίνος – Χαλκερό 4-1. * Το παιχνίδι Νέστος – Βύρων διεξήχθη στο γήπεδο της Γραβούνας.

http://www.proini.gr

by Sotiris-Kavala

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής
ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ – ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ 3-3
ΚΑΒΑΛΑ 2004 – Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 0-0
Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ – ΒΥΡΩΝ 2-0
ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-1
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 3-4
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 0-1
ΒΥΖΑΝΤΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1-1
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1-0

Βαθμολογία Α1 Ε.Π.Σ.Κ

1. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 9
2. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 9
3. Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 7
4. ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 7
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 7
6. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ 6
7. ΒΥΡΩΝ 4
8. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 4
9. ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3
10. Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ 3
11. ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ 3
12. ΚΑΒΑΛΑ 2004 2
13. ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ 2
14. ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ 1
15. ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ 0
16. ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0

by Vagele

Αμυγδαλεώνας-Κεχρόκαμπος 4-0
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ελαιοχώρι 2-0
ΑΕ Πιερέων-Κεραμωτή 3-0
Πολύστυλο-Ηρακλής 0-5
Παναγία-Θεαγένης 0-3 (στα πέναλντι)
Γραβούνα-Χρυσοχώρι 3-1

by Sotiris-Kavala

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ 1-2
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ 0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3-2
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 0-1

by Vagele

Α1 Κατηγορία (4η Αγωνιστική)
Ηρακλής-Κρυονέρι 3-2
Καβάλα 2004-Κεχρόκαμπος 1-2
Θεαγένης-Κεραμωτή 2-0
ΑΕ Πιερέων 2004-Πρίνος 4-0
Βύρων-Γραβούνα 2-1
Ζυγός-Βυζάντιο 0-1
Ορφέας-ΑΕΚ 5-0
Νέα Πέραμος-Νέα Καρβάλη 0-0

Βαθμολογία

1. Ορφέας Ελευθερούπολης 14-3 12
2. ΑΕ Πιερέων 2004 12-0 10
3. Βρασίδας Νέας περάμου 8-0 10
4. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 10-3 10
5. Ηρακλής Καβάλας 8-3 10
6. Βύρων Καβάλας 10-8 7
7. Ναζιανζός Νέας Καρβάλης 5-4 7
8. Άρης Κεχρόκαμπου 8-13 5
9. Άρης Ζυγού 5-7 4
10. Θεαγένης Θάσου 7-10 4
11. Ελπίδα Κρυονερίου 9-10 3
12. Θράκη Γραβούνας 5-10 3
13. NASCON SA Κεραμωτή 5-11 3
14. Καβάλα 2004 2-4 2
15. Άρης Πρίνου 3-13 0
16. ΑΕ Καβάλας 2-14 0

Α2 Κατηγορία (4η Αγωνιστική)

Λυδία-Λιμενάρια 3-2
Νέα Καρυά-Αμυγδαλεώνας 0-0
Ελαιοχώρι-ΠΑΟΚ 1-0
Γαλαξίας-Ακροβούνι 0-2
Παγγαίο-Πηγές 3-0
Πολύστυλο-Αετός Ορφανού 0-2
Χαλκερό-Αμισιανά 1-2

Βαθμολογία

1. Ατρόμητος Ακροβουνίου 11-2 10
2. Αετός Ορφανού 12-3 9
3. Μακεδονικός Αμισιανών 8-5 8
4. Ατρόμητος Χαλκερού 9-5 7
5. Παγγαίο 8-5 7
6. ΑΟ Ελαιοχωρίου 5-4 7
7. Δόξα Αμυγδαλεώνα 3-3 7
8. Εθνικός Νέας Καρυάς 6-4 6
9. Ασπίδα Πολυστύλου 5-7 4
10. Δόξα Λυδίας 7-13 3
11. Γαλαξίας Καβάλας 5-11 3
12. ΠΑΟΚ Καβάλας 5-13 3
13. Άρης Πηγών 5-10 2
14. Αναγέννηση Λιμεναρίων 6-10 1

Β Κατηγορία (4η Αγωνιστική)

Θεολόγος-Αστέρας 1-2
Ξεριάς-Χρυσοχώρι 7-3
Αγίασμα-Ελπίδες 1-1
Ολυμπιακός-Παναγία 4-1
Ακροπόταμος-Μεσορόπη 2-1
Ποσειδώνας-Αντιφίλιπποι 1-4
ΜΑ Φιλίππων-Γέροντας 1-4

Βαθμολογία

1. Άρης Ακροποτάμου 12-4 12
2. Πανιώνιος Ξεριά 12-5 10
3. Απόλλων Χρυσοχωρίου 16-13 9
4. Αστέρας Καβάλας 10-6 8
5. ΜΑ Αντιφιλίππων 11-8 7
6. Αίας Παναγίας 9-7 6
7. ΜΑ Μεσορόπης 10-9 6
8. Μαίανδρος Γέροντα 9-10 6
9. Δόξα Θεολόγου 3-7 4
10. Ολυμπιακός Καβάλας 12-14 3
11. Ακαδημία Ελπίδες 9-7 2
12. Μακεδονικός Αγιάσματος 4-7 2
13. ΜΑ Φιλλίπων 6-14 1
14. Ποσειδώνας Καβάλας 3-15 0

Γ Κατηγορία (2η Αγωνιστική)

ΑΕ Πιερέων Β-Χρυσόκαστρο 3-1
Ερατεινό-Πλατανότοπος 4-2
Φωληά-Άγιος Ανδρέας 0-5
Δάτο-Πλαηό 1-2
Καλλιράχη-Παλαιοχώρι 3-4
Ρεπό: Ποντολίβαδο

Βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 9-0 6
2. Αετός Ερατεινού 6-3 6
3. Απόλλων Δάτου 4-2 3
4. ΑΕ Πιερέων 2004 Β 3-1 3
5. Φρίξος Πλατανότοπου 7-6 3
6. Ένωση Παγγαιϊκού/Δρυάδας 4-6 3
7. Φίλιπποι Παληού 2-5 3
8. Ποντιακός Ποντολίβαδου 0-0 0
9. Κεραυνός Καλλιράχης 3-4 0
10. Φίλλιπος Χρυσοκάστρου 2-5 0
11. Αστέρας Φωληάς 2-10 0

by Sotiris-Kavala

Α1(5η)
ΑΕΚαβάλας – Βύρων 0-0
Κεχρόκαμπος – Κεραμωτή 2-5
Πρίνος – Καβάλα 2004 δ.δ.
Γραβούνα – Θεαγένης δ.δ.
Βυζάντιο – ΑΕ Πιερέων 2004 2-1
Ηρακλής Καβ. – Νέα Πέραμος 4-1
Κρυονέρι – Άρης Ζυγού 0-5
Ναζιανζός Καρβάλης – Ορφέας Ελευθερούπολης 2-4

Α2–> ρεπό

Β(5η)

Αστέρας – Χρυσοχώρι 2-1
Ελπίδες – Θεολόγος 2-0
Παναγία – Ξεριάς 1-1
Μεσορόπη – Αγίασμα 3-0
Αντιφίλλιποι – Ολυμπιακός Καβ. 4-1
Γέροντας – Ακροπόταμος 4-1
ΜΑ Φιλλίπων – Ποσειδώνας Καβ. 2-2

Γ(3η)

Χρυσόκαστρο – Πλατανότοπος 2-1
Ποντολίβαδο – ΑΕ Πιερέων Β 3-0
Άγιος Ανδρέας – Ερατεινό 2-1
Παληό – Καλλιράχη 5-0
Δάτο – Φωληά 4-0
Ρέπο: Παλαιοχώρι

by NONAME

Αυτη την εβδομαδα θα γινουν τα παιχνιδια του τοπικου η οχι?

by Sotiris-Kavala

Από ότι ξέρω δε θα διεξαχθεί κανένα παιχνίδι από τις κατηγορίες της ΕΠΣΚαβάλας λόγω των εκλογικών διαδικασιών.

by Γιάννης Σιαπέρας

Θα πραγματοποιηθούν παιχνίδια αύριο Σάββατο για την Α κατηγορία με ώρα έναρξης 16:30 και την άλλη Κυριακή, σε περίπτωση επαναληπτικών εκλογών πάλι θα γίνουν αγώνες Σάββατο.

by NONAME

Γιάννης Σιαπέρας wrote:Θα πραγματοποιηθούν παιχνίδια αύριο Σάββατο για την Α κατηγορία με ώρα έναρξης 16:30 και την άλλη Κυριακή, σε περίπτωση επαναληπτικών εκλογών πάλι θα γίνουν αγώνες Σάββατο.

Αν μπορεις να μου πεις πια ματς και που θα σου ειμουν υποχρεομενος….

by Γιάννης Σιαπέρας

ΚΑΒΑΛΑ 2004 – ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑ ΠΡΙΝΟΣ – ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΣ ΚΕΡΑΜΩΤΗ – ΓΡΑΒΟΥΝΑ ΘΕΑΓΕΝΗΣ – ΑΕΚΑΒΑΛΑΣ ΠΙΕΡΕΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΒΥΡΩΝ – ΚΑΡΒΑΛΗ ΖΥΓΟΣ – ΠΕΡΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΟ ΝΑΜΕ οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00 και οχι 16:30

by Sotiris-Kavala

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής
ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 7 – 0
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 2 – 2
ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ 5 – 0
ΒΥΡΩΝ ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ 1 – 1
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 1 – 0
ΚΑΒΑΛΑ 2004 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 2 – 1
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 2 – 1
ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ 1 – 1

Βαθμολογία Α1 Ε.Π.Σ.Κ 6η αγωνιστική

1. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 18 6
2. ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 13 6
3. ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 13 6
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13 6
5. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11 6
6. ΒΥΡΩΝ 9 6
7. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 8 6
8. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ 8 6
9. ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ 7 5
10. ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ 7 6
11. ΚΑΒΑΛΑ 2004 5 5
12. ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ 5 6
13. ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ 4 5
14. ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ 3 5
15. ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 6
16. ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 1 6

by dgtfeargr

Τον αγώνα Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Καβάλας τον παρακολούθησα και εγώ!! Με 5 € Εισητήριο παρακαλώ!!!!!!!!

Πάντως και οι 2 ομάδες έχουνε αρκετούς παίκτες με προοπτικές!!

by Sotiris-Kavala

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής Α1 Ε.Π.Σ.Κ
ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 – ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ 0-1
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ 2-0
ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ – ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ 1-1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 4-0
ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ 1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ – ΚΑΒΑΛΑ 2004 2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 1-1

Βαθμολογία

1. ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 24
2. ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ 24
3. ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 23
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 21
5. ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ 19
6. ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ 2004 18
7. ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 17
8. ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ 15
9. ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ 15
10. ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ 14
11. ΒΥΡΩΝ 12
12. ΚΑΒΑΛΑ 2004 12
13. ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ 11
14. ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ 8
15. ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 4
16. ΕΛΠΙΔΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 4

by Γιάννης Σιαπέρας

Στην Ναζιανζό Νέας Καρβάλης πήγε προπονητής ο Σάκης Κανάτας.
Ο πρώην γυμναστής του ΑΟΚ ανέλαβε τα καθήκοντά του στις 2-1-2007 και το επόμενο Σαββατοκύριακο αγωνίζεται αντίπαλος με την ΚΑΒΑΛΑ 2004 και το πολύ καλό του φίλο Σάκη Τσιρονίδη.
Έτσι είναι το ποδόσφαιρο !!!

All times are UTC
Page 1 of 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/

You may also like...