aokavalas.gr

Page 1 of 1

by Vagele

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 19η αγωνιστική

Λασσάνη-Κομοτηνή 81-55

Αστέρας Καβ.-Ολυμπιάδα Λαρ. 57-55
Απόλλων Καλ.-Αίας Ευόσμ. 53-61
Θερμαϊκός-ΑΟ Σερρών 64-71
Άρτεμις Βόλ.-Αριδαία 67-47 Αύριο: Άρης Θεσ.-Πυλαία Ρεπό: Ήφαιστος Βαθμολογία(19αγ)

1.ΑΟ Σερρών 34

2.Αίας Ευόσμ. 34
3.Λασσάνη 32
4.Κομοτηνή 31
5.Ολυμπιάδα Λαρ. 31
6.Απόλλων Καλ. 30
7.Πυλαία 29
8.Άρτεμις Βολ. 29
9.Άρης Θεσ. 28
10.Αστέρας Καβ. 28
11.Θερμαϊκός 27
12.Αριδαία 23
13.Ήφαιστος 21
Ο Αριστοτέλης Φλ. αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

by Vagele

Όμιλος Βορρά

Ολυμπιάδα Λάρισας-Ήφαιστος 79-59

Πυλαία-Αστέρας Καβάλας 67-66
Αίας Ευόσμου-Άρης Θεσ. 56-62
Αριδαία-Απόλλων Καλαμαριάς 49-82
Κομοτηνή-Θερμαϊκός 77-69
ΑΟ Σερρών-Άρτεμις Βόλου 44-46 Ρεπό: Λασσάνης Η βαθμολογία (σε 20 αγώνες)

1. ΑΟ Σερρών 35

2. Αίας Ευόσμου 35
3. Λασσάνης 32
4. Κομοτηνή 33
5. Ολυμπιάδα Λάρισας 33
6. Πυλαίας 32
7. Άρης Θεσ. 32
8. Απόλλων Καλ. 32
9. Άρτεμις Βόλου 31
10. Αστέρας Καβάλας 29
11. Θερμαϊκός 28
12. Αριδαία 24
13. Ήφαιστος 22

*Ο Αριστοτέλης έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

by Vagele

Λασσάνη-Αστέρας Καβάλας 64-47 Απόλλων Καλαμαριάς-Ήφαιστος 69-61 Θερμαϊκός-Άρης Θεσσαλονίκης 58-55 Άρτεμις-Αίαντας Ευόσμου 66-60 (51-51 κ.α.) Αριδαία-Πυλαία 46-59 ΑΟ Σερρών-Ολυμπιάδα Λάρισας 76-60 Κομοτηνή-Αριστοτέλης 20-0 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 25 αγώνες): Αίαντας Ευόσμου 44 ΑΟ Σερρών 44 Λασσάνη 43 Κομοτηνή 42 Άρης Θεσσαλονίκης 40 Ολυμπιάδα Λάρισας 40 ΑΕ Πυλαίας 41 Άρτεμις Βόλου 40 Απόλλων Καλαμαριάς 39 Αστέρας Καβάλας 35 Θερμαϊκός 35 Αριδαία 30 Ήφαιστος 27 Αριστοτέλης 15

*Ο Αριστοτέλης έχει αποσυρθεί από το πρωτάθλημα

by Vagele

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49-75 Δεκάλεπτα: 17-28, 29-40(ημιχ.), 36-56, 49-75 Διαιτητές: Τσούντσουρας, Φακίτσας ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (Λυκόπουλος): Δημητριάδου 4, Ιωακειμίδου 9, Κωνσταντινίδου 7 (2), Αυγουστίνου 13 (1), Παπαδοπούλου 2, Σκοπίδου, Ζέκιο, Παλλάδα 5, Χοβανισιάν 9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Πολυμένης): Αγαθαγγελίδου 3 (1), Κιζυρίδου 3 (1), Τσαλοπούλου, Πολυμένη 11 (1), Ψαρρά 7 (1), Παστουρματζή 3 (1), Τσιαούση 9, Τζανή 5 (1), Αβραμίδου 10, Γιαννοπούλου 11 Βαθμολογία (σε 4 αγώνες): Καλαμαριά 8, ΠΑΟΚ 8, Ολυμπιάδα Λ. 8, Άρης 7, Πυλαία 7, Αστέρας Καβ. 6, ΑΟ Σερρών 6, Άρτεμις Βολ. 6, Απόλλων Καρδ. 5, Ασπίδα Ξ. 5, Κομοτηνή 5, Τριγλία 5, Ελιμεία 4, Λασσάνης 4.

Η ερχόμενη αγωνιστική (11/11): Ελίμεια Κοζάνης – Τρίγλια, Απόλλωνας Καρδίτσας – Άρτεμις Βόλου , Κομοτηνή – Λασσάνης , Άρης – Αστέρας Καβ., Καλαμαριά – Ολυμπιάδα Λάρισας, Α.Ο. Σερρών – ΠΑΟΚ , Ασπίδα Ξάνθης -Πυλαία

by Vagele

Όμιλος Βορρά Τα αποτελέσματα Ελιμεία – Λασσάνης 43-62 Απόλλων Καρδ. – Αστέρας Καβ. 43-50 Κομοτηνή – Ολυμπιάδα 78-69 Άρης – Απόλλων Καλ. 44-53 Σέρρες – Πυλαία 70-55 Ασπίδα – Άρτεμις Β. 47-59 ΠΑΟΚ – Τρίγλια 61-53 Η βαθμολογία (σε 7 αγώνες): Απόλλων Καλ. 14 ΠΑΟΚ 13 Ολυμπιάδα Λαρ. 12 Άρτεμις Β. 12 Κομοτηνή 11 Σέρρες 11 Άρης 11 Πυλαία 11 Αστέρας Καβ. 10 Τρίγλια 10 Απόλλων Καρδ. 9 Ασπίδα Ξ. 8 Λασσάνης 8 Ελιμεία 7 Η επόμενη αγωνιστική (8η, 02/12) Αστέρας Καβ. – Ελιμεία Ολυμπιάδα – Απόλλων Καρδ. Άρης – Σέρρες Απόλλων Καλ. – Κομοτηνή Λασσάνης – Ασπίδα Άρτεμις Β. – ΠΑΟΚ

Τρίγλια – Πυλαία

by Vagele

Βόρειος Όμιλος Τα αποτελέσματα:

Απόλλων Καλ.-Ελιμείας Κοζάνη 85-41

Αρης-Απόλλων Καρδ. 55-50
Κομοτηνή-ΑΟ Σερρών 45-66
Ολυμπιάδα Λαρ.-Ασπίς Ξάνθης 66-28
Αστέρας Καβ.-ΠΑΟΚ 72-65
Λασσάνης-Πυλαία 37-72
Αρτεμις Βόλου-Τρίγλια 78-49 Βαθμολογία (σε 9 αγώνες):

Απόλλων Καλ. 20

Ολυμπιάδα Λαρ. 18
ΠΑΟΚ 17
ΑΟ Σερρών 17
ΑΕ Πυλαίας 17
Άρτεμις Β. 17
Αστέρας Καβ. 16
Κομοτηνή 15
Άρης 15
Τρίγλια 13
Απόλλων Καρδ. 12
Λασσάνης 12
Ασπίδα Ξάνθης 11
Ελιμεία Κοζ. 10

by Vagele

Ελιμεία-Άρης 29-95
Απόλλων Καρδ.-Κομοτηνή 51-46
ΠΑΟΚ-Ολυμπιάδα Λάρισας 56-49
ΑΕ Πυλαίας-Αστέρα Καβ. 55-54
Τρίγλια-Λασσάνης 50-45
ΑΟ Σερρών-Άρτεμις Βόλου 56-61
Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Καλ. 45-82 Βαθμολογία (σε 11 αγώνες):

Απόλλων Καλ. 22

Ολυμπιάδα Λαρ. 19
ΠΑΟΚ 19
ΑΕ Πυλαίας 19
Άρτεμις Β. 19
ΑΟ Σερρών 18
Αστέρας Καβ. 17
Άρης 17
Κομοτηνή 16
Τρίγλια 15
Απόλλων Καρδ. 14
Λασσάνης 13
Ασπίδα Ξάνθης 12
Ελιμεία Κοζ. 11

by Vagele

Όμιλος ΒορράΤα αποτελέσματα

Ελιμεία Κοζ. – Απόλλων Καρδ. 53-93

ΑΟ Σερρών – Λασσάνης 70-41
Ασπίς Ξάνθης – Κομοτηνή 62-58
ΠΑΟΚ –Άρης 50-6
ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Καλ. 61-71
Τρίγλια – ΑΣ Ολυμπιάδα Λαρ. 35-82
Άρτεμις Βόλου – Αστέρας Καβ. 76-56Η Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)

Απόλλων Καλ. 26

Ολυμπιάδα Λαρ. 23
Άρτεμις Βόλου 23
ΠΑΟΚ 21
ΑΕ Πυλαίας 21
ΑΟ Σερρών 21
Άρης 21
Αστέρας Καβ. 20
Κομοτηνή 19
Απόλλων Καρδ. 18
Τρίγλια 17
Λασσάνης Κοζ. 15
Ασπίς Ξάνθης 15
Ελιμεία 13Η Επόμενη αγωνιστική (14η, 20/01)ΑΟ Σερρών-Ελιμεία Κοζ.Ασπίς Ξάνθης-Απόλλων Καρδ.ΠΑΟΚ- ΓΣ ΚομοτηνήΑΕ Πυλαίας-ΆρηςΤρίγλια-Απόλλων Καλ.Άρτεμις Β.-Ολυμπιάδα Λαρ.

Λασσάνης-Αστέρας Καβ.

by Vagele

Τα αποτελέσματα

Ελίμεια Κοζ.-ΑΕ Πυλαίας 50-89

Απόλλων Καρδ.-Τρίγλια 70-44
Κομοτηνή-Άρτεμις Β. 67-64
Άρης Θες.-Λασσάνης 91-33
Απόλλων Καλ.-Αστέρας Καβ. 76-52
ΑΟ Σερρών-Ολυμπιάδα Λάρ. 58-68
Ασπίδα Ξ.-ΠΑΟΚ 28-71Η Βαθμολογία (σε 17 αγώνες)

Απόλλων Καλαμαριάς 34

Ολυμπιάδα Λάρισας 31
Άρης 29
ΠΑΟΚ 28
ΑΟ Σερρών 27
ΑΕ Πυλαίας 27
Άρτεμις Βόλου 27
Κομοτηνή 26
Αστέρας Καβάλας 26
Απόλλων Καρδίτσας 25
Τρίγλια 21
Λασσάνης Κοζάνης 19
Ασπίδα Ξάνθης 19
Ελιμεία Κοζάνης 18Η επόμενη αγωνιστική (18η, 17/02)Αρτεμις Βόλου-Απόλλων Καρδ.Λασσάνης-Κομοτηνή

Αστέρας Καβ.-Αρης Θες

Ολυμπιάδα Λαρ.-Απόλλων Καλ.ΠΑΟΚ-ΑΟ Σερρών

ΑΕ Πυλαίας-Ασπίδα Ξάνθης

by Vagele

Τα αποτελέσματαΛασσάνης – Ελιμεία 76-62Αστέρας Καβ. – Απόλλων Καρδ. 66-65Ολυμπιάδα Λαρ. – Κομοτηνή 58-57Απόλλων Καλ. – Αρης 60-57Α.Ε. Πυλαίας – Α.Ο. Σερρών 78-37Άρτεμις Βόλου – Ασπίδα Ξάνθης 73-39Τρίγλια – ΠΑΟΚ 34-76Η Βαθμολογία (σε 20 αγώνες)Απόλλων Καλαμαριάς 39Ολυμπιάδα Λάρισας 36Άρης 34, ΠΑΟΚ 34Άρτεμις Βόλου 33ΑΕ Πυλαίας 32ΑΟ Σερρών 30Κομοτηνή 30Αστέρας Καβάλας 30Απόλλων Καρδίτσας 29Τρίγλια 25Λασσάνης Κοζάνης 24Ασπίδα Ξάνθης 23Ελιμεία Κοζάνης 21Η επόμενη αγωνιστική (21η 16/3/08)Ελιμεία Κοζ. – Αστέρας Καβ.Απόλλων Καρδ. – Ολυμπιάδα Λαρ.Κομοτηνή – Απόλλων Καλ.Α.Ο. Σερρών – ΆρηςΑσπίδα Ξάνθης – ΛασσάνηςΠΑΟΚ – Άρτεμις Β.

Α.Ε. Πυλαίας – Τρίγλια

All times are UTC
Page 1 of 1

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/

You may also like...